Нова армія: У 21 області України будують гуртожитки для контрактників ЗСУ (фото)

9728

На даний час розпочато будівництво гуртожитків на 25 будівельних майданчиках.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Нова Країна.

Будівництво триває у містах: Житомир, Миколаїв, Новоград-Волинський, Конотоп, Бердичів, Кременчук, Броди та селищах Дачне, Подільськ, Старичі, Мирне, Гончарівське та Десна.

 • Будівництво розпочалось на територіях військових містечок майже по всій території України — у 21 області.

  Кілька тижнів тому у Житомирі, на території одного з військових містечок розпочалися роботи з будівництва трьох гуртожитків покращеного типу для військовослужбовців Десантно-штурмових військ ЗС України. Кожен майбутній гуртожиток — двохповерхова будівля, яка розрахована на 120 військовослужбовців.

  Сьогодні там триває процес будівництва, будівельники викопали котлован і вже триває закладка фундаменту майбутньої будівлі.

  Нагадаємо, що на реалізацію проекту з будівництва 184 житлових комплексів для Збройних Сил України для розміщення 23 тисяч військовослужбовців військової служби за контрактом передбачено фінансовий ресурс у сумі 2,6 млрд грн.

  Фінансування робіт буде здійснюватися наступним чином: 1,0 млрд грн — за спеціальним фондом за рахунок коштів, які надійшли до Міноборони від реалізації конфіскованого майна; 1,6 млрд грн — за загальним фондом Міністерства оборони України.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.