Кількість зданого в експлуатацію житла в Запорізькій області зростає

1447
Фото: V-news

У січні–вересні в Запорізькій області прийнято в експлуатацію 73,1 тис. м2 загальної площі житла.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр Запорізької обласної державної адміністрації.

З усього обсягу збудованого житла (73.1 тисяч м2): 58% – в одноквартирних будинках, 40,4% – у будинках із двома та більше квартирами та 1,6% – у гуртожитках.

Загальна площа прийнятого в експлуатацію житла у січні–вересні порівняно з відповідним періодом попереднього року збільшилась на 8%. При цьому без урахування площі, прийнятої в експлуатацію відповідно до порядку прийняття в експлуатацію об’єктів, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт.

- РЕКЛАМА -
 • Загальна площа прийнятого в експлуатацію житла в міських поселеннях становить 63,5 тис. м2 або 86,8% загального обсягу, в сільській місцевості – 9,6 тис.м2 (13,2 %).

  Зросли розміри прийнятої в експлуатацію загальної площі житла в містах Токмак (у 1,7 рази), Запоріжжя (на 24,3%), Запорізькому (у 2,7 рази), Бердянському (в 2,2 рази), Більмацькому (в 1,9 рази), Якимівському (в 1,6 рази), Мелітопольському (в 1,5 рази), Приазовському (на 47,6%), Михайлівському (на 46%), Оріхівському (на 16,9%), Вільнянському (на 3,1%) та Василівському (на 1,6%) районах.

  Із загальної площі прийнятого в експлуатацію житла 71,9 тис. м2 становить площа квартир, 1,2 тис.м2 – площа гуртожитків і приріст площі існуючих квартир за рахунок реконструкції. Крім цього, у січні–вересні прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 3,7 тис.м2, що в 3,4 разу більше відповідного періоду попереднього року.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here