Кількість зданого в експлуатацію житла в Запорізькій області зростає

1478
Фото: V-news

У січні–вересні в Запорізькій області прийнято в експлуатацію 73,1 тис. м2 загальної площі житла.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр Запорізької обласної державної адміністрації.

З усього обсягу збудованого житла (73.1 тисяч м2): 58% – в одноквартирних будинках, 40,4% – у будинках із двома та більше квартирами та 1,6% – у гуртожитках.

Загальна площа прийнятого в експлуатацію житла у січні–вересні порівняно з відповідним періодом попереднього року збільшилась на 8%. При цьому без урахування площі, прийнятої в експлуатацію відповідно до порядку прийняття в експлуатацію об’єктів, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт.

 • Загальна площа прийнятого в експлуатацію житла в міських поселеннях становить 63,5 тис. м2 або 86,8% загального обсягу, в сільській місцевості – 9,6 тис.м2 (13,2 %).

  Зросли розміри прийнятої в експлуатацію загальної площі житла в містах Токмак (у 1,7 рази), Запоріжжя (на 24,3%), Запорізькому (у 2,7 рази), Бердянському (в 2,2 рази), Більмацькому (в 1,9 рази), Якимівському (в 1,6 рази), Мелітопольському (в 1,5 рази), Приазовському (на 47,6%), Михайлівському (на 46%), Оріхівському (на 16,9%), Вільнянському (на 3,1%) та Василівському (на 1,6%) районах.

  Із загальної площі прийнятого в експлуатацію житла 71,9 тис. м2 становить площа квартир, 1,2 тис.м2 – площа гуртожитків і приріст площі існуючих квартир за рахунок реконструкції. Крім цього, у січні–вересні прийнято в експлуатацію дачні та садові будинки загальною площею 3,7 тис.м2, що в 3,4 разу більше відповідного періоду попереднього року.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.