Добудовувати паркінг в аеропорту “Бориспіль” буде харківська компанія “НАН”

5760

Харківська компанія “НАН” добудує паркінг в аеропорту “Бориспіль” до кінця 2018 року

ДП “Міжнародний аеропорт” Бориспіль “” визначив переможця відкритих торгів на закупівлю робіт з будівництва багаторівневого паркінгу. За підсумками трьох раундів тендерного аукціону, перевага була надана ТОВ “НАН” (Харків), яке раніше реалізувала великі інфраструктурні проекти Південно-Західної залізниці. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на delo.ua

Крім харків’ян, до процедури були допущені ТОВ “ІБК Центробуд” і ТОВ “Альтіс-Констракшн”. При стартовій вартості предмета закупівлі в 440,5 млн грн і кроком аукціону в 100 тис. грн компанія-переможець надала найнижчу цінову пропозицію в розмірі 439 млн грн.

ТОВ “НАН”також єдиний учасник торгів, який запропонував оптимальні терміни виконання робіт. Переможець зобов’язався здійснити будівництво протягом 12 місяців з моменту підписання договору на відміну від 17 місяців, запропонованих іншими учасниками, – акцентується в повідомленні.

В аеропорту підкреслюють, що цей фактор був одним з вирішальних, враховуючи важливість скорочення часу будівництва і введення паркінгу в експлуатацію в максимально стислі терміни.

 • Визначення переможця торгів дозволяє збільшити паркувальні площі аеропорту “Бориспіль” на 2 тис. місць. До червня 2018 року передбачаються роботи з будівництва першої черги на 1 тис. місць.

  Ми раді повідомити, що паркінг біля терміналу “D” буде добудований. Перший етап робіт дозволить аеропорту забезпечити пасажирів належним паркингову сервісом і поліпшити рівень обслуговування, – зазначив генеральний директор МА “Бориспіль” Павло Рябікін.

  Добудова другої черги паркувального комплексу передбачає термін до кінця 2018 року і технологічно займе вдвічі менше часу.

  У рамках контракту аеропорт “Бориспіль” передбачив необхідні інструменти для забезпечення фінансової спроможності будівництва. Новий генеральний підрядник повинен надати банківську гарантію виконання зобов’язань за договором в розмірі 5% ціни договору і банківську гарантію повернення авансового платежу держпідприємства. Дані умови передбачені для запобігання ситуації, що виникла з попереднім підрядником на будівництво паркінгу, – наголошується в повідомленні.

  Раніше повідомлялося, що перед новим керівником аеропорту Палом Рябікина поставлена ​​задача завершити будівництво паркінгу до кінця 2017 року.

  У серпні 2015 року аеропорт “Бориспіль” в судовому порядку розірвав договір з ВАТ “Будівельне управління №813” через неякісне виконання будівельних робіт. ДП відсудило у генерального підрядника борг і пеню на загальну суму майже 95 млн грн.

  ТОВ “НАН” починало роботу в Україні з офіційного представництва заводу мостових конструкцій “Воронежстальмост”. Компанія спеціалізується в основному на мостових конструкціях. На її офіційному сайті зазначено, що партнерами в Україні є “Укрзалізничпостач”, “Південно-Західна залізниця”, ПАТ “Мостобуд”, СКМ “Планета – Міст”, корпорація “Альтіс-Холдинг”, корпорація “Київавтодор”.

  Згідно з даними державного реєстру юридично осіб на сьогоднішній день її кінцевими бенефіціарами є фізичні особи-резиденти України Юрій Вандін, Тетяна Шевченко та Анна Семенькова.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.