Асоціація технічного моніторингу з Мюнхена проведе сертифікацію українського проекту Hyperloop

3777

Оцінка може бути надана вже до кінця цього року, як стало відомо за підсумками переговорів у Мюнхені міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з керівництвом TUEV SUED.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Укрінформ.

Ми розпочали дуже важливий процес у проекті Hyperloop – його сертифікацію. Вони (німецькі партнери – ред.) сказали, що планують завершити цього року. Це буде оцінка з боку авторитетної профільної структури. Це відомий ТЮВ, найбільша асоціація Німеччини, яка об’єднує всіх виробників щодо сертифікації безпечного використання, – розповів Омелян.

Він зауважив, що якими б не були розробки, без належного підтвердження безпеки з боку європейських інституцій ми б не змогли просувати цей проект далі. Німеччина у цій сфері відіграє основну роль, додав він.

  • За словами Омеляна, є попередня оцінка, вона буде опублікована найближчим часом. Далі робота буде продовжуватися вже з поглибленого вивчення нового транспортного засобу.

    Переговори у Мюнхені Омелян назвав дуже плідними та успішними. У столиці Баварії він також зустрівся з місцевим бізнесом.

    Раніше міністр повідомляв, що наступного року після завершення розробки попереднього ТЕО, почнеться конструювання тестового труби в Україні, та запуск першої лінії вакуумного поїзда за технологією Hyperloop може відбутися протягом п’яти років.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.