Американська компанія Avellana Gold відновила видобуток золота в Закарпатській області

3891
Фото з вільних джерел

Генеральна прокуратура України повернула міжнародної добувної компанія Avellana Gold раніше вилучені спецдозвіл на розробку Мужіївського родовища поліметалічних руд в Закарпатській області, а також конфіденційну геологічну інформацію про родовищі, повідомила прес-служба компанії.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Капітал.

Генеральна прокуратура повернула Avellana Gold спеціальний дозвіл на видобуток поліметалів в Мужіївському родовищі, яким володіє американський інвестор, а також конфіденційну геологічну інформацію про родовищі, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі нагадали, що в кінці жовтня співробітники правоохоронних органів провели обшук в офісі «Карпатської рудної компанії», яка належить Avellana Gold.

  • Пізніше співробітникам повідомили, що проводиться Генеральною прокуратурою обшук в «Карпатської рудної компанії» проходив в рамках розслідування кримінальної справи щодо попередніх власників компанії.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here