«Завод Фрунзе» у шість разів збільшив продажі через інтернет

1820

Харківський «Завод Фрунзе» в минулому році збільшив продажі своєї продукції через інтернет до 5 млн. грн., тоді як роком раніше ця цифра була на рівні 800 тис. грн.

Як повідомив голова правління ПАТ «Завод Фрунзе» Олександр Василенко, роздрібна інтернет-торгівля в минулому році привела на завод близько 3 тис. клієнтів. Така ефективність забезпечена, зокрема, заходами з кібербезпеки підприємства, на які завод був змушений піти на початку минулого року через постійні атак конкурентів з Росії. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр підприємства.

Зараз ddos-атаки, перехоплення дзвінків і телефонний флуд стали практично неможливими, це відразу дало кількісний приріст інтернет-продажів, – зазначив А. Василенко.

Він повідомив, що інтернет-торгівля для заводу є перспективним напрямком і зараз підприємство радикально оновлює всі свої інтернет-платформи роблячи їх більш зручними для споживача.

Ми вже запустили новий корпоративний сайт, зараз створюються інтегровані з ним сайти філій і спеціалізовані сайти з продажу конкретних товарних груп: сит і решіт, систем огорожі, кошиків для сміття, і т.д. Ми не маємо наміру віддавати свою продукцію на інші мережеві платформи, хочемо побудувати власний інтернет-магазин, найбільший в своєму сегменті, це завдання на 2017 рік, – зазначив він.

 • А. Василенко додав, що зараз керівництво стоїть перед вибором, на який бухгалтерсько-виробничої ІТ-платформі розвивати інтернет-продажу: 1С 8 або IT-Enterprise. «Вибираємо дуже виважено, оскільки будь-яке з цих рішень спричинить витрати на мільйони гривень», – сказав він.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  1. Звичайно що обирати треба західний програмний продукт хоч він і буде дорожчим.
   (це як з авто – чи директор хоче їздити на ладі-гранда)

   А що завод випусакє?

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.