Запорізький титаномагнійовий комбінат отримав право постачати продукцію для китайської компанії GoldSky

1870

Запорізький титаномагнійовий комбінат, пройшов сертифікацію одного з найбільших китайських споживачів титанової губки – компанії GoldSky

Концерн GoldSky є титановым підрозділом китайської державної фінансово-промислової групи XiangTou Holding Group. Компанія працює на ринку більше 10 років і входить в топ-5 найбільших споживачів титанової губки в Китаї з активами майже 700 млн. Дол.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ліга.Бізнес.

З 2015 року ЗТМК почав постачати титановую губку найбільшим споживачам з США, Європи та Китаю для подальшого її використання в аерокосмічній промисловості. Співпраця з цими компаніями стала можлива після того, як на підприємстві прийшов приватний інвестор і провів модернізацію потужностей комбінату, – зазначив директора ЗТМК Володимир Сивак.

За оцінками експертів, глобальний ринок титанової продукції становить 160-170 тис. тонн титановой губки в рік. Ринок титанової губки продовжує зростати, а до 2025 року рост споживання складе близько 40%. Найбільше титануспоживає аерокосмічна галузь, яка за очікуванням експертів збільшить споживання цього металу на 60%.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.