«Запоріжсталь» запустив доменну піч №5 після капітального ремонту

2637

«Запоріжсталь» відповідно до програми технологічної модернізації виробничого обладнання виконав капітальний ремонт 2-го розряду з елементами модернізації доменної печі № 5. Фінансування капітального ремонту склала понад 200 млн гривень.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Основна мета ремонту доменної печі №5 тривалістю 36 діб – відновлення ресурсу і проектних характеристик агрегату, підвищення надійності роботи і поліпшення якості продукції, що випускається.

  • В рамках капітального ремонту виконано заміну бесконусного завантажувального пристрою, ревізія і ремонт механізмів устаткування ливарного двору, відновлена ​​вогнетривка футеровка печі. Домна отримала нову систему охолодження: її стабільну роботу забезпечує нова насосна станція в когось комплекси з новими холодильними плитами і охолоджуючими елементами.

    Реалізовані в ході капітального ремонту рішення дозволять не тільки забезпечити стійкість і максимальну ефективність роботи печі, а й знизити тепловтрати і, як наслідок, знизити витрату коксу при виробництві чавуну.

    Відзначимо, загальна вага змонтованих під час капітального ремонту ДП № 5 металоконструкцій складають понад 1 тис. тонн, вага вогнетривких матеріалів – близько 1 тис. тонн.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.