“Запоріжкокс” розширює проект з обміну вторинними газами з металургійним комбінатом “Запоріжсталь”

3320

“Запоріжкокс” в рамках реалізації енергозберігаючого проекту з обміну вторинними газами з Запорізьким металургійним комбінатом “Запоріжсталь”, одним з найбільших платників податків України та Запорізької області, удосконалює технологію розподілу коксового газу шляхом модернізації власного обладнання

Це дозволяє збільшити обсяг поставок коксівного газу на комбінат до 17 млн ​​куб. м в рік, що дозволить “Запоріжсталі” заощадити близько 8 млн куб. м.  “Запоріжкокс” виконав модернізацію регулятора подачі коксового газу котла-утилізатора РК85-1, що дозволило скоротити обсяг що надходить на котел коксового газу в середньому до 2 тис. Куб. м / год з подальшою його передачею для заміщення природного газу на ПАТ “Запоріжсталь”. Економічний ефект від обміну додатковим коксівним газом між підприємствами складе близько 22 млн грн на рік.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Використання вторинних газів у виробництві – найважливіший енергоефективний проект, який допомагає” Запоріжкоксу “і” Запоріжсталі “більш раціонально використовувати паливно-енергетичні ресурси. Ми додатково поліпшили технологію розподілу коксового газу, завдяки чому збільшили поставки коксового газу на обмін. Це позитивно позначиться на собівартості продукції, а значить, підвищить нашу конкурентоспроможність і ефективність “, – пояснює генеральний директор” Запоріжкоксу “Віталій Литовка.

ПрАТ “Запоріжкокс” виробляє близько 10% виробленого в Україні коксу, володіючи повним технологічним циклом переробки коксохімічних продуктів. Підприємство експортує продукцію в більш ніж 20 країн світу.

 • “Запоріжсталь” знаходиться в процесі інтеграції до групи “Метінвест”, основними акціонерами якої є ЗАТ “Систем Кепітал Менеджмент” (71,24%) і група компаній “Смарт-холдинг” (23,76%).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.