За результатами тендеру Інтерпайп виготовить для Укрзалізниці колес на 295 млн грн

1664

За результатами тендеру філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» замовила ТОВ «Інтерпайп Україна» коліс на 295,25 млн грн.

Про це повідомляють Наші Гроші з посиланням на систему «Прозорро», передає Mind.UA.

«Інтерпайп Україна», яке належить Віктору Пінчуку, поставить 14,6 тис. суцільнокатаних коліс з ультразвуковим контролем, виготовлених ПАТ «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод» не раніше 1 листопада 2017 року, по 17, 7 тис. грн за штуку.

  • Навесні 2017 році «ЦЗВ» замовляв колеса в «Інтерпайпу» на 19-22% дешевше – по 14,5 тис.-14,9 тис. грн за штуку. Однак з травня 2017 року ціна сталі на біржі LME зросла на чверть – від $273 до $351 за тонну.

    Передбачено забезпечення виконання договорів у розмірі 5% від їхньої ціни. Сума угод на 0,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 296,7 млн грн.

    Крім того, у квітні філія «Панютинський вагоноремонтний завод» (смт. Панютине, Харківська обл.) замовила «Інтерпайпу» таких коліс за цією ж ціною на 33,4 млн грн. Вартість кожного договору була менша від 133 тисяч євро.

    Під час тендеру єдиним конкурентом для «Інтерпайп Україна» було харківське ТОВ «Фірма «Інтервторпром». Хоча сам «Інтервторпром» не вигравав торгів, проте неодноразово виступав єдиним суперником «Інтерпайпу».


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.