За підсумками 2017 року Ferrexpo інвестувало більше $100 млн у розвиток українських підприємств

2086

Група Ferrexpo за результатами 2017 року вклала понад 2,7 млрд грн (понад $ 100 млн) в розвиток Полтавського, Єристівського та Біланівського ГЗК.

Ferrexpo за січень-грудень минулого року інвестувала в підтримку родовищ і розвиток Полтавського ГЗК понад 1,6 млрд грн, в розвиток Єристівського і Беланівського ГЗК – понад 995,3 млн грн. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на uaprom.info.

Основними капітальними інвестиціями ПГЗК стали витрати на підтримку діючого виробництва в сумі понад 409 млн грн і великих стратегічних проектів на суму понад 574 млн грн, а також на компоненти на суму понад 646 млн грн, а також витрати на розвиток північних родовищ.

  • Засоби ЄГОКа і БГОКа були вкладені в переробку, розвиток залізничних шляхів і об’єктів, в проекти з капітального будівництва кар’єра і інфраструктури, геологічні та інші роботи.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.