З 2016 року «ArcelorMittal Кривий Ріг» збільшив чистий прибуток на 95%

3960

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ «ArcelorMittal Кривий Ріг» (Дніпропетровська область) за підсумками 2016 року збільшив чистий прибуток в порівнянні з 2015 роком на 95% – до 2,7 млрд грн. Про це свідчать матеріали компанії.

Згідно з повідомленням, чистий дохід зріс на 14,5% – до 52,96 млрд грн. Обсяг інвестицій (капітальних і операційних) склав 9 млрд грн. Обсяг продажів металопродукції збільшився на 13% – до 6,1 млн тонн.

У 2016 році компанія вийшла на нові ринки збуту. «Підприємство почало виробляти арматурний прокат 14 м заходи, завдяки чому збільшило поставки в Ізраїль і Великобританію. Також була розроблена технологія виробництва 4-хрядного арматурного прокату в мотках для європейського ринку, продукція пройшла бельгійську і колумбійське сертифікації », – сказано в повідомленні.

 • Крім того, компанія розробила нові марки стали катанки з додатковою вартістю, що дозволило підприємству зміцнити позиції на нових ринках збуту. При розміщенні продукції на складах для зручності клієнтів була розроблена нова маркування пачок в торці, що істотно спростило зберігання продукції.

  «ArcelorMittal Кривий Ріг» – найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема – арматури і катанки. Понад 95% акцій підприємства володіє Arcelor Mittal Duisburg GmbH (Німеччина).

  В Україні ArcelorMittal також володіє компанією «ArcelorMittal Берислав», стивідором «Нікмет-Термінал» (Миколаїв) та іншими активами.

  «ArcelorMittal Кривий Ріг» за підсумками 2015 року отримав чистий прибуток 1,384 млрд грн проти чистого збитку 1,18 млрд грн роком раніше. Чистий дохід збільшився в порівнянні з 2014 роком на 25,9% – до 46,261 млрд.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.