Відео: Унікальна реконструкція доменної печі №3 «Запоріжсталі»

2405

У чому унікальність?

Вперше у світі в металургії була створена комплексна інтелектуальна модель доменної печі як єдиного цілісного вузла. Під час створення цієї моделі фахівці «Запоріжсталі» за допомогою сучасних IT-рішень проаналізували величезний масив інформації — понад 15 тисяч креслень.

Ще один абсолютно унікальний досвід комбінату — застосування технології лазерного сканування елементів конструкцій печі. Це дозволило зняти найточніші виміри з кожного сегмента металургійного агрегату, які пізніше були змонтовані під час великовузлового складання, створити точний образ та порівняти з проектними параметрами.

 • Завдяки інтелектуальному моделюванню та великовузловому складанню період реконструкції доменної печі скоротився з півтора року до півроку, а вартість проекту зменшилася на 10%.

  Раніше технологія інтелектуального моделювання застосовувалася тільки у цивільному будівництві, космічній промисловості, атомній енергетиці та нафтовій промисловості.

  У скільки обійшлося?

  Майже 1,5 млрд грн.

  Який ефект?

  Очищення викидів від пилу на рівні 20 мг/м³, що відповідає європейським екологічним стандартам.

  Економія енергоресурсів, підвищення якості плавки та підвищення загальної ефективності роботи печі.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.