ВІдео: На Львівщині ввели в експлуатацію нові ливарні потужності «Бориславського заводу «РЕМА»

2332
Фото: Лівьвська ОДА

Одним з основних видів діяльності підприємства є виробництво запасних частин до поршневих газомотокомпресорів,  які використовуються на підприємствах з видобутку, транспортування та переробки газу в Україні, країнах СНД та Східної Європи.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Поряд з іншими видами продукції, «Бориславський завод «РЕМА» є одним з провідних в Україні виробників широкого спектру запчастин до верстатів-гойдалок, які застосовуються для приводу скважних штангових насосів для видобутку нафти.

Сьогодні на Львівщині ми отримали новий подих і у регіональному розумінні відновлення промислового виробництва. Те, що зроблено вашими руками, заслуговує і подяки, і впевненості у завтрашньому дні, а також довіри до держави, адже більше 41 млн інвестицій, вкладені у це підприємство. Я горджуся тим, що ми непереможні, що цінності нашої нації, Львівщини,  історичної пам’яті завжди будуть базовими. На базі цих цінностей ми будемо будувати нову промисловість, модернізовану і перспективну, – наголосив перший Віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Із відкриттям підприємства керівництво і працівників привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Ви сьогодні тут своїми руками творите маленьке диво. Коли з гарячого металу створюється якась річ – це вражає. Я дуже хочу, щоб ми вірили у себе. Ми сьогодні можемо впевнено сказати нашим сусідам, що підручники з історії України будемо писати лише ми, бо це наша історія. Дуже важливо, щоб ми у це вірили і з цією вірою обов’язково переможемо, – зазначив Олег Синютка.

 • Також суттєвою частиною діяльності підприємства є виробництво запчастин для автомобільного та залізничного транспорту, трамваїв.

  Окрім того, «Бориславський завод «РЕМА» продовжує розробляти і виробляти нові види медичного обладнання.

  Загальна кількість працівників на підприємстві складає 187 осіб із середньомісячною заробітною платою 10 500 гривень.

  Серед довгострокових партнерів і замовників «Бориславського заводу «РЕМА» – провідні підприємства та дочірні компанії Укртрансгаз, Укргазвидобування, Укрнафта, Укравтогаз і багато інших.

  Наявність висококваліфікованих інженерів в конструкторських і технологічних службах підприємства, в поєднанні з універсальною виробничою базою, дозволяє заводу швидко перебудовуватися на освоєння нових видів продукції.

  Ми можемо похвалитися тим, що в нас працюють найкращі спеціалісти. Деякі від дня заснування, а це вже майже 30 років. Більше того, праця тут для декого – це вже сімейна справа, бо діти продовжують ремесло своїх батьків. Скажу, що свою продукцію ми постачаємо в Прибалику, Білорусь, Казахстан, Азербайджан, Румунію, Болгарію, – зазначив голова правління підприємства Василь Німас.

  SlowMOTION як плавиться метал. Відкриття ливарного цеху в Бориславі.

  Опубліковано Львівська обласна державна адміністрація 23 листопад 2017 р.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.