У цьому році на державних шахтах планується ввести в експлуатацію 11 нових лав

1952

Міністерство енергетики та вугільної промисловості планує ввести в експлуатацію на державних шахтах 11 нових лав в 2017 році, що може підвищити приріст видобутку вугілля.

Про це заявив міністр енергетики Ігор Насалик під час засідання колегії Міненерговугілля 17 січня, передає БізнесЦензор з посиланням на прес-службу Кабміну.

За словами Насалика, на їх підготовку будуть залучені кредити під державні гарантії.

“Якщо у когось є сумніви, що ми вийдемо на показник видобутку 25 тис. Тонн за добу, то, повірте, ми це зробимо”, – переконаний Насалик.

 • Він зазначив, що для досягнення успіху потрібні виконавська дисципліна і фінансове забезпечення.

  Міністр поставив жорсткі вимоги щодо оптимізації роботи державних шахт і необхідності збільшення видобутку. Зокрема, Насалик зазначив, що на деяких шахтах від 10% до 30% працівників не задіяні у виробничому процесі, при низькій видобутку призводить до неефективності роботи підприємств та виникнення заборгованості по заробітній платі.

  Також Насалик дав доручення щодо проведення аудиту закупівель обладнання, щоб виявити факти зловживань і завищення цін.
  Окремо міністр наголосив на необхідності розрахунків за електроенергію. Заборгованість шахт за спожиту електроенергію становить понад 5 млрд грн, при цьому не впроваджуються заходи з енергоефективності.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.