У травні 2017 року Запоріжсталь випустила 272 тисячі тонн прокату

2261

У травнеі 2017 року на ПАТ «Запоріжсталь» вироблено 285,5 тис. т чавуну, 325,2 тис. т сталі, 272 тис. т прокату.

У порівнянні з аналогічним місяцем минулого року зміна склала -17%, -11% і -12% відповідно. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Союз-Литье”.

Зниження виробництва травнем 2017 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, пов’язане із зупинкою доменної печі №3 в листопаді 2016 року на масштабну екологічну реконструкцію. Інвестиції комбінату в реалізацію проекту 1,5 млрд гривень.

В цілому з січня по травень 2017 р вироблено 1393,6 тис. т чавуну, 1586,8 тис. т стали, 1327,8 тис. т прокату.

 • МК «Запоріжсталь» – одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого широко відома і користується попитом у споживачів на внутрішньому ринку і в багатьох країнах міра.Спеціалізація комбінату – високоякісний сталевий г / к рулон, г / к лист, холоднокатаний лист, х / к рулон з вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.Основнимі споживачами продукції комбінату є виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарська ого машинобудування, виробники виробів побутової техніки.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.