У січні 2018 року українські металургійні підприємства наростили випуск прокату, сталі та чавуну

1960
 • Українські гірничо-металургійні підприємства за підсумками січня 2018 року наростили виробництво загального прокату на 10% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 1,683 млн тонн.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Крім того, за вказаний період виплавка сталі зросла також на 10% – до 1,907 млн ​​тонн, чавуну – на 27%, до 1,937 млн ​​тонн.

  При цьому пояснюється, що істотного збільшення виробництва основних видів продукції вдалося домогтися завдяки успішній реконструкції та своєчасному капітальному ремонту основних потужностей на “Запоріжсталі”, ММК ім.Ілліча та “Азовсталі”, а також стабілізації роботи Дніпровського металургійного комбінату (ДМК).

  Разом з тим, відносні показники виробництва у січні 2018 року до грудня 2017 року без урахування двох місяців роботи підприємств на НКТ у 2017 році (до втрати контролю над ними – ІФ) нижче. Так, виробництво загального прокату знизилося на 1%, але зросла стали на 0,5%, чавуну – на 2%.

  Відносні показники січня-2018 в порівнянні з груднем-2017 року з урахуванням двох місяців роботи підприємств на НКТ ще нижче – випуск прокату знизився на 7%, стали на 6%, але зріс чавуну на 5%.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.