Сумське НВО відправило на гідровипробування ємність для німецької компанії IBG

2479

На поточному тижні у ПАТ «Сумське НВО» почалася вервечка гідровипробувань ємнісного устаткування, котре виготовляється згідно з договором із компанією Ingenieurbüro R. Großmann GmbH & Co. KG (IBG).

Дана техніка замінить застаріле обладнання, застосовуване в установці осушення газу, реконструкцією котрої займаються німецькі партнери. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Зокрема, нині наближається до завершення виробництво партії технологічно складного ємнісного устаткування. «Першою до фінішу має дістатися рефлюксна ємність. Саме з неї стартувало тестування підвищеним гідравлічним тиском за присутності представників замовника. Далі у черзі – ємність для зберігання свіжого триетиленгліколю», – пояснює Сергій Гребеник – начальник цеху №8, де дана продукція створюється.

За словами співрозмовника, на наступному тижні на ретельні іспити повинен вирушити блок дегазатора. Потім аналогічна процедура очікує ще два блоки, кожен з яких базується на вугільному і патронному фільтрах. Наприкінці вересня на стадію гідровипробувань має вийти і найбільша одиниця техніки, над якою працюють у цеху №8 в рамках реалізації даного контракту, – аварійно-дренажна ємність. Це горизонтальний зразок устаткування довжиною 8,5 м та діаметром 3 м. Він призначений для підземного використання.

 • Принагідно відзначимо, що поетапно розгортається виробництво за наступною угодою компанії IBG, що передбачає постачання турбокомпресорного агрегата потужністю 12 МВт та низки супутнього станційного обладнання. Німецькі партнери очікують готову продукцію для розширення компресорної станції до кінця нинішнього року.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.