Рудник “Суха Балка” у січні 2018 року збільшив видобуток залізної руди на 2,8%

1014
Фото з вільних джерел

Рудник “Суха Балка” (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.), у січні поточного року наростив виробництво товарної залізної руди на 2,8% в порівнянні з аналогічним груднем минулого року – до 218 тис. тонн.

У грудні рудник справив 212 тис. тонн товарної руди, а у січні 2017 року видобутку не було через відсутність ліцензій. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, Державна служба геології та надр (Держгеонадра) 7 листопада 2017 року продовжила термін дії дозволів на видобуток залізної руди рудника на наступні 20 років.

- РЕКЛАМА -
 • Підприємство у 2017 році скоротило виробництво товарної залізної руди на 2% в порівнянні з 2016 роком – до 2,513 млн тонн.

  Рудник “Суха Балка” – одне з провідних підприємств гірничодобувної галузі в Україні, спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. До складу рудника входять шахта “Ювілейна” і шахта ім.Фрунзе. На руднику працює близько 3,5 тис. чоловік.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here