ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» у 2016 році перерахувала до державного бюджету рекордну суму податків і зборів

2025

ПАТ «Запоріжсталь» в 2016 році збільшив податкові перерахування в бюджет України на 28% (на 704 млн гривень), направивши до державної скарбниці рекордну суму в розмірі 3,2 млрд гривень. У 2015 році комбінат виплатив державі 2,5 млрд гривень податків і зборів.

Обсяг податкових відрахувань підприємства до місцевого бюджету в 2016 році зріс на 66% (на 255 млн гри-вен) – до 640 млн гривень. У 2015 році цей показник становив 385 млн гривень повідомляє пресс-служба підприємства.

Комбінат щорічно нарощує обсяг відрахувань до бюджетів всіх рівнів, незважаючи на кризу в галузі, зокрема зниження попиту і цін на металопродукцію, триваючий занепад внутрішнього ринку, тиск монополій. Зміцнити свої позиції ПАТ «Запоріжсталь» вдалося за рахунок ефективної ра-боти, спрямованої на зниження витрат, реалізації великих модернізаційних проектів, програм енергозбереження, підвищення якості продукції, ефективного використання виробничих ресурсів.

 • «Збільшення виплати податків в першу чергу свідчить про прозору роботу комбінату «Запоріжсталь» . Податки – це стабільна виплата зарплат і пенсій бюджетникам, працююча економіка, реалізація важливих інфраструктурних проектів, нормальне життя Запоріжжя і Запорізького краю. Ми це розуміємо і, зі свого боку, робимо все необхідне для того, щоб забезпечити своєчасне надходження податків в повному обсязі », зазначив Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.
  Ефективна робота комбінату «Запоріжсталь» відбилася на зростанні заробітної плати співробітників, яка в 2016 році збільшилася на 16,8%, склавши за підсумками грудня 2016 року в середньому по комбінату 11120 гривень.

  ПАТ «Запоріжсталь» є одним з найбільших платників податків України та Запорізької області. Комбінат входить в ТОП-100 найбільших платників податків України, який становить Державна фіскальна служба за підсумками сплати податків до зведеного бюджету країни.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.