ПАТ «Енергомашспецсталь» виконає чергове замовлення для європейського ринку.

2799
Фото: ПАТ «Енергомашспецсталь»

ПАТ «Енергомашспецсталь» розпочало виробництво нової партії заготовок для механічного заводу «ELTECH». Це замовлення буде виконано в рамках контракту, укладеного між ЕМСС і Zaklad Mechaniczny ELTECH sp.z.o.o.

Згідно укладеного контракту Енергомашспецсталь виготовить і поставить на польський завод «ELTECH» деталі для енергетичного обладнання в обсязі 12 роликів, загальною вагою 90,2 тонни. Повідомляє Національний промисловий портал.

Деталі, що призначені для виготовлення електромашин, будуть доставлені в місто Ельблонг (Польща) в серпні-вересні 2017 року. ТОВ «ELTECH» надає послуги механічної обробки важких деталей машин для суднобудівної, ливарної, енергетичної, та інших галузей.

- РЕКЛАМА -
  • ПАТ «Енергомашспецсталь» розташоване в місті Краматорськ (Донецька область) і спеціалізується на виробництві спеціальних литих і кованих виробів індивідуального і дрібносерійного виробництва для металургії, суднобудування, енергетики (вітро-, паро-, гідро-, атомної) і загального машинобудування. Підприємство володіє новітніми металургійним, метало- та механообробним обладнанням, і здатне виконувати повний цикл виробництва.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here