ПАТ «Енергомашспецсталь» виконає чергове замовлення для європейського ринку.

2864
Фото: ПАТ «Енергомашспецсталь»

ПАТ «Енергомашспецсталь» розпочало виробництво нової партії заготовок для механічного заводу «ELTECH». Це замовлення буде виконано в рамках контракту, укладеного між ЕМСС і Zaklad Mechaniczny ELTECH sp.z.o.o.

Згідно укладеного контракту Енергомашспецсталь виготовить і поставить на польський завод «ELTECH» деталі для енергетичного обладнання в обсязі 12 роликів, загальною вагою 90,2 тонни. Повідомляє Національний промисловий портал.

Деталі, що призначені для виготовлення електромашин, будуть доставлені в місто Ельблонг (Польща) в серпні-вересні 2017 року. ТОВ «ELTECH» надає послуги механічної обробки важких деталей машин для суднобудівної, ливарної, енергетичної, та інших галузей.

 • ПАТ «Енергомашспецсталь» розташоване в місті Краматорськ (Донецька область) і спеціалізується на виробництві спеціальних литих і кованих виробів індивідуального і дрібносерійного виробництва для металургії, суднобудування, енергетики (вітро-, паро-, гідро-, атомної) і загального машинобудування. Підприємство володіє новітніми металургійним, метало- та механообробним обладнанням, і здатне виконувати повний цикл виробництва.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.