На Запоріжсталі провели міжнародну науково-технічну конференцію

716
Фото: Запоріжсталь
 • “Запоріжсталь”, один з найбільших платників податків України, провів 17-19 жовтня 2018 року 45-ту міжнародну науково-технічну конференцію за участю 300 молодих фахівців українських підприємств гірничо-металургійного комплексу, науково-дослідних інститутів, вузів країни, зарубіжних металургійних підприємств.

  Як повідомляється в прес-релізі підприємства в п’ятницю, молоді металурги і науковці презентували свої доповіді і новаторські ідеї в 11 секціях: аглодоменного, сталеплавильної, прокатної, соціальної та молодіжної політики, охорони навколишнього середовища та ін. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Кожна робота містила нові рішення, спрямовані на ресурсозберігаючі технології, поліпшення в сфері промислової та екологічної безпеки виробництва, підвищення операційної ефективності. Автори кращих ідей премійовані. Загальний преміальний фонд конференції склав 130 тис грн.

  Молодь – це джерело інноваційних рішень. Це особливо важливо для металургійної галузі, в якій життєво необхідно впроваджувати високотехнологічні рішення. Ми надаємо молодим фахівцям всебічну підтримку – не тільки матеріальну, але перш за все, спрямовану на реалізацію їх потенціалу та побудова кар’єри на нашому комбінаті, – зазначив генеральний директор “Запоріжсталі” Ростислав Шурма, якого цитує прес-служба.

  “Запоріжсталь” – одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого широко відома і користується попитом у споживачів на внутрішньому ринку і в багатьох країнах світу. Спеціалізація – високоякісний сталевий г/к рулон, г/к лист, холоднокатаний лист, х/к рулон з вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.

  Основні споживачі – виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники виробів побутової техніки.

  “Запоріжсталь” знаходиться в процесі інтеграції до групи “Метінвест”, основними акціонерами якої є ЗАТ “Систем Кепітал Менеджмент” (71,24%) і група компаній “Смарт-холдинг” (23,76%).

  ТОВ “Метінвест Холдинг” – керуюча компанія групи “Метінвест”.