Фото: На Південному гірничо-збагачувальному комбінаті завершився капітальний ремонт двох секцій рудозбагачувальної фабрики

3230
Фото з вільних джерел

Південний ГЗК інвестував 400 млн грн у ремонт секцій збагачувальної фабрики №1.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на uaprom.info.

У вересні в експлуатацію ввели сьому, а в кінці жовтня восьму секції РОФ. Загальний обсяг інвестицій в модернізацію склав близько 400 млн грн.

За даними прес-служби, на секціях майже повністю замінили обладнання на всіх технологічних ділянках – подрібнення, сепарації, фільтрації, встановили потужні насоси.

- РЕКЛАМА -
 • За рахунок роботи нової техніки збагачувачі планують вийти на виробництво більше 60 тис. т концентрату на місяць по кожній секції, а установка нових гидроциклонов компанії Multitec і введення додаткової стадії контрольної класифікації дозволить підвищити якість готової продукції.

  У цьому році на підприємстві виконується рекордна інвестиційна програма – майже 2 млрд грн. Ми набуваємо нову техніку, будуємо нові об’єкти, проводимо капітальні ремонти. Запустили в роботу дві оновлених секції, на яких в наступному році плануємо випускати концентрат з більш високим вмістом заліза і нарощувати обсяги виробництва. Масштабна реконструкція дозволить нам уникнути аварійних простоїв обладнання і стабільно виконувати намічену виробничу програму. Завдяки проведеним капремонту ми значно поліпшили умови праці для збагачувачів, – сказав генеральний директор Південного гірничо-збагачувального комбінату Костянтин Федін.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here