Фото: На Південному гірничо-збагачувальному комбінаті завершився капітальний ремонт двох секцій рудозбагачувальної фабрики

3289
Фото з вільних джерел

Південний ГЗК інвестував 400 млн грн у ремонт секцій збагачувальної фабрики №1.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на uaprom.info.

У вересні в експлуатацію ввели сьому, а в кінці жовтня восьму секції РОФ. Загальний обсяг інвестицій в модернізацію склав близько 400 млн грн.

За даними прес-служби, на секціях майже повністю замінили обладнання на всіх технологічних ділянках – подрібнення, сепарації, фільтрації, встановили потужні насоси.

 • За рахунок роботи нової техніки збагачувачі планують вийти на виробництво більше 60 тис. т концентрату на місяць по кожній секції, а установка нових гидроциклонов компанії Multitec і введення додаткової стадії контрольної класифікації дозволить підвищити якість готової продукції.

  У цьому році на підприємстві виконується рекордна інвестиційна програма – майже 2 млрд грн. Ми набуваємо нову техніку, будуємо нові об’єкти, проводимо капітальні ремонти. Запустили в роботу дві оновлених секції, на яких в наступному році плануємо випускати концентрат з більш високим вмістом заліза і нарощувати обсяги виробництва. Масштабна реконструкція дозволить нам уникнути аварійних простоїв обладнання і стабільно виконувати намічену виробничу програму. Завдяки проведеним капремонту ми значно поліпшили умови праці для збагачувачів, – сказав генеральний директор Південного гірничо-збагачувального комбінату Костянтин Федін.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.