На ПАТ «Енергомашспецсталь» встановлений новий поздовжньо-фрезерний верстат

1939

У цеху металургійної оснастки ПАТ «Енергомашспецсталь» запущений в роботу новий поздовжньо-фрезерний верстат моделі 6620.

Установка, монтаж і налагодження обладнання проводилася силами фахівців заводу і працівників ТОВ «Укрмегастрой». В даний час роботи по введенню в експлуатацію верстата закінчені. Поздовжньо-фрезерний верстат приступив до виконання виробничої програми.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Поздовжньо-фрезерний верстат моделі 6620 призначений для обробки поверхні площин сталевих виробів масою до 50 тонн. У порівнянні з попереднім, недавно встановлений верстат має значні технологічні переваги. Нове обладнання дозволяє підвищити якість оброблюваних заготовок, вийти на новий рівень по точності та складності обробки деталей, скоротити час обробки виробів, що в результаті призведе до підвищення продуктивності праці й розширення номенклатури продукції. Також на верстаті встановлені світильники місцевого освітлення, що має важливе значення з точки зору дотримання правил і норм охорони праці та техніки безпеки.

«Для зручності роботи та скорочення часу обробки виробів на новому обладнанні передбачені чотири супорта, за допомогою яких обробка заготовки здійснюється з меншою кількістю переустановлень деталі, – розповідає керівник проекту по впровадженню ПСР Олег Злобов. – Крім того, на верстаті передбачено прискорене переміщення столу, є два конвеєра для збирання стружки, що дозволяє значно скоротити час обробки виробів і наведення порядку на робочому місці. Ще однією перевагою нового обладнання є панель візуалізації, яка дає можливість відстеження і коригування роботи механізмів і процесу обробки ».

 • Чималу частку в установку і наладку нового верстата вніс фрезерувальник ЦМО Микола Суслов. Пропрацювавши не один рік на попередньому верстаті, він зміг запропонувати ряд цінних рекомендацій.

  «Верстат відмінно зарекомендував себе в роботі, як продуктивне і надійне технологічне обладнання» – каже фрезерувальник ЦМО Микола Суслов.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.