На «Азовсталі» відкриють балко-рейковий стан

2335

Металургійний комбінат «Азовсталь», що входить до групи «Метінвест», планує змістити акценти з виробництва рейок на випуск великого сортового прокату і балки.

Про це повідомив генеральний директор підприємства Енвер Цкітішвілі, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Uaprom.info.

Ми теж дивимося в майбутнє і бачимо, що в нашому сортовому цеху буде не рейкобалковий стан, а балко-рейковий. Тобто, ми змістимо акцент на випуск великого сорту і балок, – сказав він в рамках Міжнародного металургійного форуму «Наука та інновації» в Києві в понеділок.

За його словами, це пов’язано з тим, що країни пострадянського простору використовували протекціоністські заходи, щоб не допустити рейкову продукцію «Азовсталі» на свої ринки.

Звичайно, рейки можна завозити, але з низкою умов, які ми не можемо виконати. Тому ми прийняли рішення піти з «рельсобалки» та по-максимальному завантажити потужності з випуску великого сорту, – сказав Е.Цкітішвілі.

Гендиректор також уточнив, що з-за протекіонізма комбінат змістив акценти в ринках збуту: якщо раніше в структурі продажів частка ЄС становила 35%, то зараз – 70%. Ще 15-20% припадає на ринки Північної Африки і Близького Сходу, тоді як решта – на ринки СНД.

 • У свою чергу Роман Курашов, директор з маркетингу групи «Метінвест», презентуючи стратегію розвитку компанії до 2030 року, повідомив, що головне завдання «Азовсталі» – збільшення обсягів виробництва.

  Крім того, за його словами, «Метінвест» планує модернізувати блюмінгову машину на комбінаті, а також рейкобалковий стан, який зможе випускати 100 метрові рейки й розширити лінійку сортового прокату.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.