На АСРЗ успішно випробуваний грейфер для 30-тонного крана для металургійного комбінату «Азовсталь»

2403

Сьогодні на грейферних ділянці Департаменту машинобудування АСРЗ успішно випробуваний двухчелюстной четирехканатний грейфер поздовжнього розкриття 30-С3-ПР для 30-тонного крана об’ємом 8 кубометрів, виготовлений на замовлення металургійного комбінату «Азовсталь».

Універсальне вантажозахватне пристрій призначений для вантажів різної щільності і буде використовуватися на рудно-грейферних перевантажувачів рудного двору підприємства.
Грейфер виготовлений за кресленнями замовника з використанням різних марок сталі, відповідно до конструкторської документації. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Саме ця модель відмінно зарекомендувала себе надійним в експлуатації, і тому її замовляють на АСРЗ досить часто.

- РЕКЛАМА -
 • АСРЗ займається виготовленням грейферів для перевантаження вугілля, руди та інших вантажів різної щільності з 60-х, і на сьогодні є найбільшим виробником грейферів в Україні. Конструкторський колектив постійно розширює різновид моделей, що випускаються грейферів. Крім того, на підприємстві проводиться серійна машинобудівна продукція для підприємств морської, гірничодобувної та металургійної галузі.

  Основні вимоги до виробів незмінні: металоконструкції повинні бути надійні, довговічні, відповідати функціональним завданням і органічно вписуватися в промисловий майданчик.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here