На АСРЗ успішно випробуваний грейфер для 30-тонного крана для металургійного комбінату «Азовсталь»

2468

Сьогодні на грейферних ділянці Департаменту машинобудування АСРЗ успішно випробуваний двухчелюстной четирехканатний грейфер поздовжнього розкриття 30-С3-ПР для 30-тонного крана об’ємом 8 кубометрів, виготовлений на замовлення металургійного комбінату «Азовсталь».

Універсальне вантажозахватне пристрій призначений для вантажів різної щільності і буде використовуватися на рудно-грейферних перевантажувачів рудного двору підприємства.
Грейфер виготовлений за кресленнями замовника з використанням різних марок сталі, відповідно до конструкторської документації. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Саме ця модель відмінно зарекомендувала себе надійним в експлуатації, і тому її замовляють на АСРЗ досить часто.

 • АСРЗ займається виготовленням грейферів для перевантаження вугілля, руди та інших вантажів різної щільності з 60-х, і на сьогодні є найбільшим виробником грейферів в Україні. Конструкторський колектив постійно розширює різновид моделей, що випускаються грейферів. Крім того, на підприємстві проводиться серійна машинобудівна продукція для підприємств морської, гірничодобувної та металургійної галузі.

  Основні вимоги до виробів незмінні: металоконструкції повинні бути надійні, довговічні, відповідати функціональним завданням і органічно вписуватися в промисловий майданчик.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.