Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи “Метінвест”, в січні-липні 2017 року наростив випуск загального прокату, за оперативними даними, на 5,7% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 1,568 млн т.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” на підприємстві, виробництво сталі за сім місяців року зросла на 4,3% – до 1,760 млн тонн, чавуну – на 2,4%, до 2,262 млн тонн.

У липні ММК справив 242 тис. тонн загального прокату, 272 тис. тонн сталі, 400 тис. тонн чавуну, тоді як в попередньому місяці – 220 тис. тонн прокату, 258 тис. тонн сталі, 362 тис. тонн чавуну.

Як написав генеральний директор ММК ім. Ілліча Юрій Зінченко на своїй сторінці в соцмережі Facebook, в липні в доменному цеху був встановлений новий виробничий рекорд – за одні з доби виплавлено 14,239 тис. тонн чавуну, що на 918,9 тонн більше, ніж виробляється в середньому.

Щоб поліпшити свої колишні виробничі показники, доменщики підібрали оптимальні режими роботи печей, скоригували хімсклад чавуну і шлаку, забезпечили безперебійну завантаження шихти і видачу продуктів плавки. Всі ці дії в комплексі дозволили нам збільшити інтенсивність роботи наших чотирьох печей і, в результаті, домогтися більшої продуктивності, – зазначив керівник комбінату.

Завдяки збільшенню виплавки чавуну також вироблено додатково близько 900 тонн готової продукції.

При цьому на підприємстві триває реконструкція системи газоочистки аглофабрики.

Сьогодні ми реалізуємо цей проект, незважаючи на всі тимчасові труднощі, йдемо за графіком і в будівництві, і в отриманні обладнання від наших італійських партнерів.