Маріупольський металургійний комбінат за 7 місяців наростив випуск прокату на 5,7%

Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), що входить до групи “Метінвест”, в січні-липні 2017 року наростив випуск загального прокату, за оперативними даними, на 5,7% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 1,568 млн т.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” на підприємстві, виробництво сталі за сім місяців року зросла на 4,3% – до 1,760 млн тонн, чавуну – на 2,4%, до 2,262 млн тонн.

У липні ММК справив 242 тис. тонн загального прокату, 272 тис. тонн сталі, 400 тис. тонн чавуну, тоді як в попередньому місяці – 220 тис. тонн прокату, 258 тис. тонн сталі, 362 тис. тонн чавуну.

Читайте також:  ПАТ «Запоріжсталь» в 2017 році відкрив сезон поставок металопродукції водним транспортом

Як написав генеральний директор ММК ім. Ілліча Юрій Зінченко на своїй сторінці в соцмережі Facebook, в липні в доменному цеху був встановлений новий виробничий рекорд – за одні з доби виплавлено 14,239 тис. тонн чавуну, що на 918,9 тонн більше, ніж виробляється в середньому.

Щоб поліпшити свої колишні виробничі показники, доменщики підібрали оптимальні режими роботи печей, скоригували хімсклад чавуну і шлаку, забезпечили безперебійну завантаження шихти і видачу продуктів плавки. Всі ці дії в комплексі дозволили нам збільшити інтенсивність роботи наших чотирьох печей і, в результаті, домогтися більшої продуктивності, – зазначив керівник комбінату.

Завдяки збільшенню виплавки чавуну також вироблено додатково близько 900 тонн готової продукції.

При цьому на підприємстві триває реконструкція системи газоочистки аглофабрики.

Читайте також:  Донецький металургійний завод скоротив виплавку чавуну на 12,2%

Сьогодні ми реалізуємо цей проект, незважаючи на всі тимчасові труднощі, йдемо за графіком і в будівництві, і в отриманні обладнання від наших італійських партнерів.

Вам також може сподобатися...