ММК ім. Ілліча впровадив важливу інновацію в листопрокатному цеху

1882

Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча провів капітальний ремонт нагрівальної печі №1 в листопрокатному цеху “3000”.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на МінПолм.

Ремонт агрегату обійшовся у понад 6,5 млн грн.В ході ремонту була проведена заміна більшої частина механічного обладнання – 260 рейтерів, 16 комплектів шарнірних з’єднань.

А найголовніше, провели перефутеровку подових балок першої печі. Удосконалити і осучаснити агрегат ми змогли завдяки застосуванню теплоізоляційних і вогнетривких матеріалів провідного виробника в цій галузі – концерну RATH. Використовуючи нові матеріали, ми виконали теплоізоляцію нерухомих і рухомих балок печі. Це дозволить знизити питому витрата газу на нагрів сляба на 15-20% і на 50-70% зменшити теплові втрати! Перефутеровка допоможе підвищити і якість роботи: забезпечить більш рівномірний нагрів заготовок, – написав Ю.Зінченко.

 • Топ-менеджер також повідомив, що проведення ізоляції подових балок збільшить термін експлуатації нагрівальної печі, скоротить час її відновного обслуговування, при цьому збільшивши міжремонтний період.

  Все те, що ми запланували, наші фахівці виконали в строк. НП-1 повністю готова до роботи. Вже незабаром ми її запустимо, – повідомив Ю.Зінченко.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.