Метінвест вкладе у розвиток криворізьких ГЗК у 2017 році більше 7 млрд грн

2109
Фото з вільних джерел

У 2017 році Група Метінвест інвестує в Інгулецький, Центральний і Північний гірничо-збагачувальні комбінати 7,4 млрд грн. Це в чотири рази більше, ніж в минулому році.

Вагомі інвестиції в ГЗК – підтвердження серйозних намірів Групи планомірно нарощувати обсяги виробництва, поліпшувати якість продукції, знижувати її собівартість, а також створювати комфортні умови праці для співробітників. Оновлення технологічного обладнання, капітальні ремонти споруд, будівництво стратегічно важливих об’єктів дозволять зміцнити позиції на ринку залізорудної сировини і сформувати основні напрямки розвитку. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес – службу підприємства.

Зокрема, в цьому році в оновлення парків великовантажних автомобілів і кар’єрної техніки на гірничо-збагачувальних комбінатах Кривого Рогу планується вкласти близько 2 млрд грн.

 • Інвестиції в технічне переоснащення, капітальні ремонти будівель і споруд, обладнання основних переділів виробництва складуть більше 2,5 млрд грн.

  Крім того, на ГЗК продовжиться робота по розширенню хвостових господарств. На ці потреби буде виділено 0,5 млрд грн.

  Для реалізації інвестиційної програми в тому числі будуть використані дивіденди ГЗК Метінвесту за 2014-2015 роки. Рішення про виплату дивідендів було прийнято на загальних зборах акціонерів ЦГЗК, ІнГЗК і Північного ГЗК в грудні-січні.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.