Метінвест відвантажив 203,5 тис тонн залізорудного окатишу до Китаю через порт “Південний”

1107

29 квітня на причалі №6 ДП «МТП «Южний» завершено завантаження 203,5 тис. тонн залізорудного окатишу на судно PІNК SANDS.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу ДП “МТП “Південний”.

Осадка судна типу newcastlemax склала 18,6 м. У роботі було задіяно 3 портальних крана Тukan. Середньодобова швидкiсть обробки склала 45,2 тис. тонн. Балкер типу newcastlemax доставить вантаж до Китаю.

Морський торговельний порт «Південний» – це єдине державне стивідорне підприємство України, яке завдяки глибинам біля причалів, опрацьовує судна з дедвейтом більше 200 тисяч тонн. Завдяки потужним кранам та глибоководним причалам у 2018 році уже прийнято 12 великотоннажних суден, та перевалено більше 2 млн тонн вантажів, – сказав в.о. директора ДП «МТП «Південний» Віталій Жуковський.

  • Нагадаємо, завантаження залізорудного окатишу на судно PІNК SANDS розпочалось о півночі 24 квітня. Вантажовласник – ТОВ «Метінвест».


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.