Метінвест має намір придбати італійський завод ArcelorMittal

2385
  • Найбільша в Україні гірничо-металургійна група «Метінвест» і англо-індійська фірма Liberty House відібрані в шорт-лист претендентів на покупку італійського металургійного заводу ArcelorMittal Piombino.

    Як повідомляє італійське видання Il Sole 24 Ore, українська компанія має перевагу над суперником. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на uaprom.info.

    Ім’я нового власника метзаводу має бути названо наступного тижня в інтересах міноритарних акціонерів, включаючи профспілки, уточнює газета.

    7 травня 2018 року ArcelorMittal отримала дозвіл від антимонопольних органів Єврокомісії на покупку італійського металургійного комбінату Ilva.

    Натомість найбільша в світі сталеливарна корпорація погодилася на відчуження ряду активів для виконання антимонопольних вимог. Зокрема, через траст будуть продані 5 метпідприємств: ArcelorMittal Piombino (Італія), ArcelorMittal Galati (Румунія), ArcelorMittal Skopje (Македонія), ArcelorMittal Ostrava (Чехія), ArcelorMittal Dudelange (Люксембург), а також лінії №№ 4 і 5 гарячого цинкування у Флімаллі (Flemalle) і виробничі лінії в Тіллер (Tilleur). Обидва активу знаходяться в місті Льєж, Бельгія.