Металургійні підприємства України замовили партію валків ПАТ “Енергомашспецсталь”

1504
Фото: Енергомашспецсталь
 • Енергомашспецсталь продовжує поставки валків за раніше укладеними контрактами. Так, в грудні 2017 року з виробничого майданчика ПАТ «Енергомашспецсталь» на адресу ПАТ «Запоріжсталь» було відвантажено понад 100 тонн продукції. В поставку увійшли чотири опорних валка загальною вагою 101 тонн.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Ще три валка загальною масою 76 тонн були відправлені Маріупільському металургійному комбінату. Договір на поставку між ЕМСС і ММК був підписаний в жовтні 2017 року. Відповідно до встановленого в контракті графіку поставок, до кінця другого кварталу заводу ЕМСС збираються виробити для ПАТ «ММК» 22 опорних валка. Валки будуть встановлені на смугових станах гарячої і холодної прокатки.

  ПАТ «Запоріжсталь», з яким Енергомашспецсталь співпрацює з 2010 року, є постійним покупцем валків виробництва ЕМСС. Комбінат виробляє сталевий гарячекатаний рулон і лист, холоднокатаний лист і рулон з вуглецевих, низьколегованих сталей, гнутий профіль, а також сталеву стрічку і чорну жерсть.

  Маріупольський металургійний комбінат є стратегічним партнером ЕМСС і щорічно замовляє у підприємства опорні і робочі валки. Основною продукцією комбінату є плоский прокат з вуглецевих, низьколегованих і легованих сталей різного призначення.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.