Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча наростив випуск прокату на 1,2%

3087

Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), Що входить до групи “Метінвест”, в січні-травнем 2017 року наростив випуск загального прокату, за оперативними даними, на 1,2% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 1,102 млн тонн.

Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” на підприємстві, виробництво сталі за п’ять місяців року зросла на 0,7% – до 1,231 млн тонн, але знизилося чавуну – на 1,1%, до 1,5 млн тонн.

У травні ММК справив 232 тис. тонн загального прокату, 262 тис. тонн сталі, 389 тис. тонн чавуну, тоді як в попередньому місяці – 210 тис. тонн прокату, 253 тис. тонн сталі, 328 тис. тонн чавуну.

 • Як повідомляє корпоративна газета “Іллічівець” з посиланням на інтерв’ю генерального директора ММК ім. Ілліча Юрія Зінченка місцевому телеканалу, однією з проблем маріупольських метпідприємств є низька пропускна здатність залізничного переїзду Комиш-Зоря – Волноваха, через який забезпечується доставка сировини.

  Сьогодні наші меткомбінати готові наростити виробництво в обсязі до 20%. Для цього необхідний чіткий графік руху сировини на комбінати залізничними складами і довгострокове рішення по металевому лому (про пролонгацію дії підвищеної експортного мита на металобрухт ще на два роки – ІФ). Діалог з урядом на цю тему ведеться вже протягом півроку. на жаль, робота менеджменту “Укрзалізниці” так і залишається на дуже низькому рівні. Проблеми, що стосуються доставки сировини, були озвучені нами прем’єр-міністру (в ході його пос щення Маріуполя 2 червня – ІФ), – сказав Ю.Зінченко, якого цитує газета.

  Як повідомлялося, ММК в 2016 році наростив випуск загального прокату, за попередніми даними, на 7% в порівнянні з 2015 роком – до 2,472 млн тонн, виробництво сталі за рік зросла на 3,5% – до 2,737 тис. тонн, чавуну – на 6,9%, до 3,815 млн тонн.

  ММК ім. Ілліча входить до групи “Метінвест”, основними акціонерами якої є ЗАТ “Систем Кепітал Менеджмент” (71,24%) і група компаній “Смарт-холдинг” (23,76%).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.