З початку року Держгеонадра видала 306 спецдозволів на видобуток корисних копалин

513
 • В Державній службі геології та надр України відбулась колегія в рамках якої керівники державних підприємств, які входять до складу Служби доповідали про свої досягнення за І півріччя 2018 року та плани робіт на ІІ півріччя 2018 року.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Держгеонадра.

  Під час заходу керівник Департаменту дозвільної та міжнародної діяльності Марина Васюкова доповіла, що з початку 2018 року до 1 вересня Держгеонадрами видано більше 306 спецдозволів на видобуток корисних копалин.

  З метою геологічного вивчення (у т.ч. ДПР) – 60 бланків спеціальних дозволів (із них 5 – за процедурою продажу на аукціоні). Тобто, станом на початок вересня ми видали 306 бланків спеціальних дозволів. Відповідно до бюджетної програми на 2018 рік Держгеонадрами заплановано видати 650 бланків спеціальних дозволів на користування надрами, – зазначила у своєму виступі Марина Васюкова.

  Таким чином зберігається досить високий темп надання дозвільних документів добуваючим компаніям, що повністю відповідає курсу Уряду України на пришвидшений темп розвитку економіки країни через залучення інвестицій.

  Зокрема, було озвучено, що протягом першого півріччя 2018 року забезпечено попередній розгляд та опрацювання близько 925 заяв від надрокористувачів.

  А саме:

  • заяв з відповідними документами щодо продажу, надання, продовження строку дії, переоформлення, внесення змін до спеціальних дозволів на користування надрами, отримання дублікату у кількості близько 925 заяв;
  • з них майже половина — 48%, це звернення про отримання спеціальних дозволів на користування;
  • чверть — 26%, це звернення на продовження строку дії спеціальних дозволів на користування (станом на 01.09.2018 – 1312 заяв), за аналогічний період 2017 року було опрацьовано (приблизно таку ж кількість заяв з доданими до них документами), а саме 954.