Компанія “Метінвест” та БелАЗ довомилися про обмін продукцією

2224
Фото: Прес-центр компанії "Метінвест"

До кінця 2020 року ВАТ “БелАЗ” гарантує забезпечити гірничо-збагачувальні комбінати Кривого Рогу, що входять до гірничо-металургійної монополії “Метінвест”, кар’єрними самоскидами вантажопідйомністю 30-50 тонн і більше 130 тонн.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УкрРудПром.

Усього за три роки транспортний парк криворізьких ГЗК повинні поповнити близько 50 одиниць великовантажної техніки білоруського виробництва.

В рамках угоди протягом трьох років один з найбільших світових виробників кар’єрних самоскидів буде постачати техніку і запасні частини на ГЗК “Метінвесту”. У свою чергу “Метінвест” забезпечить поставку на БелАЗ металопрокату, використовуваного при виробництві самоскидів в обсязі близько 13 тисяч тонн на рік.

- РЕКЛАМА -
 • У прес-службі підкреслили, що оновлення техніки проводиться в рамках довгострокової інвестиційної програми “Метінвест”, а в даний час на криворізьких ГЗК працює понад 200 великовантажних самоскидів БелАЗ.

  Оновлення автопарку великовантажної кар’єрної техніки – один із пріоритетів для забезпечення стабільної роботи криворізьких ГЗК. Уже не перший рік БелАЗ є основним постачальником кар’єрних самоскидів для “Метінвесту”. Трирічна угода допоможе обом компаніям оптимізувати постачання своєї продукції, реалізувати нові проекти з постачання техніки і підвищенню рівня сервісу, – заявила директор з логістики та закупівель групи “Метінвест” Ольга Овчинникова.

  “У нас з “Метінвестом “двостороннє співробітництво. Ми є не тільки постачальниками кар’єрної техніки, а й виступаємо споживачами металу, виробленого заводами групи. Ефективність роботи наших самоскидів впливає на конкурентоспроможність продукції “Метінвесту”, що також позначиться і на нас. Тому ми зацікавлені в досягненні максимальної синергії для наших компаній “, – підсумував генеральний директор ВАТ “БелАЗ” Петро Пархомчік.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here