Компанія “Метінвест” та БелАЗ довомилися про обмін продукцією

2221
Фото: Прес-центр компанії "Метінвест"

До кінця 2020 року ВАТ “БелАЗ” гарантує забезпечити гірничо-збагачувальні комбінати Кривого Рогу, що входять до гірничо-металургійної монополії “Метінвест”, кар’єрними самоскидами вантажопідйомністю 30-50 тонн і більше 130 тонн.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на УкрРудПром.

Усього за три роки транспортний парк криворізьких ГЗК повинні поповнити близько 50 одиниць великовантажної техніки білоруського виробництва.

В рамках угоди протягом трьох років один з найбільших світових виробників кар’єрних самоскидів буде постачати техніку і запасні частини на ГЗК “Метінвесту”. У свою чергу “Метінвест” забезпечить поставку на БелАЗ металопрокату, використовуваного при виробництві самоскидів в обсязі близько 13 тисяч тонн на рік.

 • У прес-службі підкреслили, що оновлення техніки проводиться в рамках довгострокової інвестиційної програми “Метінвест”, а в даний час на криворізьких ГЗК працює понад 200 великовантажних самоскидів БелАЗ.

  Оновлення автопарку великовантажної кар’єрної техніки – один із пріоритетів для забезпечення стабільної роботи криворізьких ГЗК. Уже не перший рік БелАЗ є основним постачальником кар’єрних самоскидів для “Метінвесту”. Трирічна угода допоможе обом компаніям оптимізувати постачання своєї продукції, реалізувати нові проекти з постачання техніки і підвищенню рівня сервісу, – заявила директор з логістики та закупівель групи “Метінвест” Ольга Овчинникова.

  “У нас з “Метінвестом “двостороннє співробітництво. Ми є не тільки постачальниками кар’єрної техніки, а й виступаємо споживачами металу, виробленого заводами групи. Ефективність роботи наших самоскидів впливає на конкурентоспроможність продукції “Метінвесту”, що також позначиться і на нас. Тому ми зацікавлені в досягненні максимальної синергії для наших компаній “, – підсумував генеральний директор ВАТ “БелАЗ” Петро Пархомчік.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.