Компанія “Метінвест” планує купити завод в Європі

2841

Група компаній Метінвест шукає способи зберегти європейський ринок гарячекатаного прокату після введення Єврокомісією антидемпінгових мит

Група Метінвест розглядає можливість злиття і поглинання, або створення спільного підприємства на європейському ринку з кінцевим споживачем гарячекатаного прокату.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ліга.Бізнес

У таких умовах Нам доведеться знайти нові способи для роботи в цьому сегменті. Це означає шукати можливості для будь-яких злиттів і поглинань або створення спільного підприємства з деякими кінцевими споживачами, щоб розвивати різні шляхи нашої присутності в Європі, – розповів Роберто Ре, керуючий директор Metinvest Western Europe.

Він також підтвердив, що Метінвест зацікавлений створити спільне підприємство з європейським кінцевим споживачем або ж здійснити покупку заводу в Європі. За словами Роберто Ре, Метінвест не вивчає варіант з реекспортом гарячекатаного прокату з третіх країн.

- РЕКЛАМА -
  • Як повідомлялося, 6 жовтня 2017 року Єврокомісія прийняла рішення про введення фіксованої антидемпінгового мита на імпорт гарячекатаний прокат з Бразилії, Ірану, України та Росії. Для Метінвесту мито склало 60,5 євро/тонна.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here