Компанія “Метінвест” планує купити завод в Європі

2864

Група компаній Метінвест шукає способи зберегти європейський ринок гарячекатаного прокату після введення Єврокомісією антидемпінгових мит

Група Метінвест розглядає можливість злиття і поглинання, або створення спільного підприємства на європейському ринку з кінцевим споживачем гарячекатаного прокату.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ліга.Бізнес

У таких умовах Нам доведеться знайти нові способи для роботи в цьому сегменті. Це означає шукати можливості для будь-яких злиттів і поглинань або створення спільного підприємства з деякими кінцевими споживачами, щоб розвивати різні шляхи нашої присутності в Європі, – розповів Роберто Ре, керуючий директор Metinvest Western Europe.

Він також підтвердив, що Метінвест зацікавлений створити спільне підприємство з європейським кінцевим споживачем або ж здійснити покупку заводу в Європі. За словами Роберто Ре, Метінвест не вивчає варіант з реекспортом гарячекатаного прокату з третіх країн.

 • Як повідомлялося, 6 жовтня 2017 року Єврокомісія прийняла рішення про введення фіксованої антидемпінгового мита на імпорт гарячекатаний прокат з Бразилії, Ірану, України та Росії. Для Метінвесту мито склало 60,5 євро/тонна.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.