Компанія Aluthea відкриє на Львівщині завод із ливарного виробництва

Компанія Aluthea займається обробкою алюмінію, виробляє широкий спектр простих і складних деталей різної ваги

Можливість відкриття на Львівщині заводу з ливарного виробництва обговорили на зустрічі голова Львівської ОДА Олег Синютка та представники компанії Aluthea. Планується, що новий завод займатиметься литтям алюмінієвих деталей під тиском. Про це пише Depo.Львів.

За словами інвесторів, на початку роботи планують встановити три ливарні машини і за наступні два-три роки – розшити виробничі потужності, а ще через п’ять-сім років – подвоїти обсяг вкладених інвестицій.

У розмові Олег Синютка зауважив, що на Львівщині сьогодні формується автомотокластер.

В області вже є п’ять великих підприємств цього напрямку. На найбільшому з них працює близько шість тисяч, а на найменшому – дві тисячі осіб, – повідомив він.

Крім того, голова Львівської ОДА акцентував на формуванні у подальшій перспективі кластера з ливарного виробництва на території області.

Читайте також:  Мережа Greencubator виділить 1 млн євро компаніям України на екологічні проекти

На завершення Олег Синютка запевнив представників компанії Aluthea, що вони можуть розраховувати на підтримку під час оформлення юридичних документів та на всебічну допомогу в реалізації проекту.

Зазначимо, що компанія Aluthea займається обробкою алюмінію, виробляє широкий спектр простих і складних деталей різної ваги. Виробництво здійснюється у наступних напрямках: гідравліка, освітлення, будівництво, промислове обладнання, енергетика, медицина, автомобільна, залізнична.

Читайте також:  "Електросталь" за 7 місяців наростила виробництво литої заготовки майже на чверть

 

You may also like...

%d блогерам подобається це: