“Інтерпайп Сталь” в першому півріччі збільшила виплавку сталі майже на третину

1859

Електросталеплавильний комплекс “Інтерпайп Сталь” міжнародної вертикально інтегрованої трубно-колісної компанії (ТКК) “Інтерпайп” (Дніпро) в січні-червні 2017 року наростив виплавку сталі, за оперативними даними, на 32,6% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 403 тис. тонн.

Як повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” представник підприємства, в червні виплавлено 79 тис. тонн сталі, тоді як в попередньому місяці – 75 тис. тонн, передає Національний промисловий портал.

За даними компанії, в 2016 році підприємство збільшило виплавку сталі на 2% в порівнянні з 2015 роком – до 614 тис. тонн.

- РЕКЛАМА -
 • “Інтерпайп Сталь” – перший металургійний завод, побудований з нуля в Україні майже за півстоліття. Загальний обсяг інвестицій склав $ 700 млн.

  Першу плавку комплекс здійснив 17 січня 2012 року.

  Завод є ключовим проектом для ТКК “Інтерпайп”, спрямованим на забезпечення трубного і колісного виробництва власної сталевий заготівлею.

  “Інтерпайп” входить в десятку найбільших в світі виробників безшовних труб, є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі.

  У 2016 році “Інтерпайп” реалізував 572 тис. Тонн трубної і колісної продукції. У компанії працюють 11,5 тис. Співробітників.

  У структурі компанії – п’ять промислових активів: “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)”, “Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)”, “Інтерпайп Ніко-Тьюб”, “Дніпропетровський Втормет” і електросталеплавильний комплекс “Дніпросталь” під брендом “Інтерпайп Сталь “.

  Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім’ї.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here