Інтерпайп розробив покращені кострукції коліс та колісних пар для ринку ЄС

3424

Інтерпайп представив поліпшені конструкції коліс і колісних пар для європейського ринку на Innotrans 2018.

Компанія представила нову продуктову лінійку Ultimate з підвищеними експлуатаційними характеристиками на найбільшій виставці транспортних засобів, компонентів і систем Innotrans 2018. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Ultimate – це продуктовий ряд коліс і колісних пар з низькою напруженістю в диску. Продукція розроблена R&D департаментом компанії відповідно до європейських вимог до механічних і термомеханічних властивостей при гальмуванні і вимогами до рівня шуму.

  • Лінійка Ultimate характеризується покращуваною конструкцією диска колеса, яка дозволяє витримувати підвищені навантаження. Таке колесо більш надійно в експлуатації і може стати альтернативою звичним конструкцій для вантажних вагонів – наприклад, замінити конструкцію BA 004.

    На сьогодні в продуктовий ряд входять колеса діаметром 840 мм, 920 мм і 1000 мм. Конструкції сумісні з залізничними осями з навантаженням 23,5 і 25 тонн/вісь. Всі вони відповідають європейським стандартам, включаючи EN 13979, UIC 510-5, EN 13262, а також сертифіковані відповідно до вимог TSI.

    Компанія розвиває свій виробничий потенціал – ми не тільки інвестуємо в нові потужності, але і розробляємо продукти з поліпшеними експлуатаційними характеристиками і підвищеною зносостійкістю. Лінійка Ultimate – передове рішення для європейського ринку вантажного транспорту. Ринок все більше жорстко регулюється для підвищення безпеки залізничних перевезень, і ці вимоги продовжують рости. Нова лінійка нашого класного бренду KLW – відповідь на існуючі виклики. Дане рішення вже використовується декількома нашими клієнтами – провідними вагонобудівними і лізинговими компаніями, – розповів директор дивізіону залізничної продукції Інтерпайп Олександр Гарькавий.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.