Холдинг “Метінвест” купує завод в Кривому Розі з виробництва холоднокатаного оцинкованого прокату

3316

Антимонопольний комітет надав дозвіл ТОВ “Метінвест-СМЦ” на придбання частки в статутному капіталі ТОВ “Юністіл” (Кривий Ріг), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління.

Про це сказано в офіційному повідомленні АМКУ. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Економічну правду.

Завод Юністіл спеціалізується на виробництві холоднокатаного оцинкованого плоского прокату.

 • Його планова потужність – понад 100 тис. тонн на рік.

  Завод був зданий в експлуатацію в 2010 році. Серед його інвесторів ЗМІ називали бізнесмена і колишнього народного депутата Миколу Мартиненка.

  ТОВ “Юністіл” – підприємство малої металургії Кривого Рогу, яке спеціалізується на виробництві оцинкованої сталі в рулонах. Наявне обладнання дозволяє випускати 100 тис. тонн оцинкованого прокату в рік. Підприємство робить продукцію високої цінової категорії що не має аналогів за якістю на території України. В якості сировини для випуску покритого прокату використовуються холоднокатані сталеві рулони українського, російського і зарубіжного виробництва. У 2012-2017 роках “Юністіл” простоював.

  У грудні 2017 року менеджмент Метінвесту заявив про плани почати співпрацю з заводом за давальницькою схемою.

  ТОВ “Метінвест-СМЦ” входить до холдинга “Метінвест” бізнесменів Ріната Ахметова та Вадима Новінського.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.