Фото: На Донеччині відкрили нову дільницю безперервного пресування і вертикального лиття на заводі з обробки кольорових металів

4018
 • Нову дільницю безперервного пресування і вертикального лиття відкрили у Бахмуті – на заводі з обробки кольорових металів.

  Про це написав Павло Жебрівський на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Національний промисловий портал.

  Це один з найбільших виробників кольорового прокату у Європі. Він випускає понад тисячу топорозмірів виробів зі ста марок металів на основі міді, нікелю та цинку, – написав Павло Жебрівський.

  Для збільшення виробництва мідного прокату, підприємство залучило інвестицій на загальну суму $2 млн.

  На підприємстві працює 1030 працівників. Середня зарплата – 6294 гривні.

  Відкриття нової дільниці – подія не лише для підприємства, а й для міста й області. Адже податки, яке платитиме підприємство, працюватиме на розвиток місцевої громади, додав голова Донецької ОДА.

  ПрАТ “Завод по обробці кольорових металів” – провідне підприємство металургії України і один з найбільших виробників кольорового прокату в країнах СНД і далекого зарубіжжя. В даний час завод випускає більше 1000 типорозмірів виробів з 100 марок металів на основі міді, нікелю, цинку. Кольоровий металопрокат з авторитетною маркою заводу завоював високе визнання у наших партнерів. Його виробничі потужності дозволяють щорічно випускати 120 тис. тонн круглого і плоского прокату, а також 60 тис. тонн мідної катанки.