Фото: На Донеччині відкрили нову дільницю безперервного пресування і вертикального лиття на заводі з обробки кольорових металів

3967

Нову дільницю безперервного пресування і вертикального лиття відкрили у Бахмуті – на заводі з обробки кольорових металів.

Про це написав Павло Жебрівський на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Національний промисловий портал.

Це один з найбільших виробників кольорового прокату у Європі. Він випускає понад тисячу топорозмірів виробів зі ста марок металів на основі міді, нікелю та цинку, – написав Павло Жебрівський.

Для збільшення виробництва мідного прокату, підприємство залучило інвестицій на загальну суму $2 млн.

  • На підприємстві працює 1030 працівників. Середня зарплата – 6294 гривні.

    Відкриття нової дільниці – подія не лише для підприємства, а й для міста й області. Адже податки, яке платитиме підприємство, працюватиме на розвиток місцевої громади, додав голова Донецької ОДА.

    ПрАТ “Завод по обробці кольорових металів” – провідне підприємство металургії України і один з найбільших виробників кольорового прокату в країнах СНД і далекого зарубіжжя. В даний час завод випускає більше 1000 типорозмірів виробів з 100 марок металів на основі міді, нікелю, цинку. Кольоровий металопрокат з авторитетною маркою заводу завоював високе визнання у наших партнерів. Його виробничі потужності дозволяють щорічно випускати 120 тис. тонн круглого і плоского прокату, а також 60 тис. тонн мідної катанки.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.