Фото: Маріупольський металургійний комбінат будує нові виробничі потужності

4071

На Маріупольському металургійному комбінату ім. Ілліча почали монтувати покрівлю будівлі МНЛЗ-4

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний директор метпідприємства Юрій Зінченко. Передає Національний Промисловий Портал

«Поки дах робимо тільки в розливному прольоті цеху, так як тут вже змонтовано каркас приміщення, – уточнив він. – Всього з початку будівництва змонтовано понад 1,5 тисячі тонн м\к колон і підкранових балок. Повністю готові перший і другий яруси колон рядів А і Б і на 90 відсотків виконано монтаж колон рядів В і Г Основного будівлі МБЛЗ».

Зінченко уточнив, що вже закінчені гідровипробування відстійника окалини, виконане зворотне відсипання шлаком фундаменту підстанції 110кВ, облаштовані фундаменти для козлових кранів ділянки складу слябів і для системи газоочищення піч-ківш.

«Один з основних блоків робіт з будівництва нової машини – влаштування фундаментів під основне технологічне обладнання. Дещо вже закінчили – фундаменти під колони будівлі МНЛЗ-4. Продовжуємо виконання фундаментів по майбутнім блоку водного господарства, градирням і підстанції 110/35 кВ. Ще ми приступили до розробки котлованів під фундаменти сталевоза установки піч-ківш», – повідомив Зінченко.

Також продовжується монтаж монолітних залізобетонних конструкцій під установку обладнання МБЛЗ. «

Працюємо над перенесенням стендів сушки сталерозливних ковшів в розливному відділенні конвертерного цеху і продовжуємо переносити залізничні шляхи. У найближчих планах – продовжити облаштування фундаментів під обладнання нового агрегату, змонтувати підкранові балки по всіх рядах будівлі та закінчити монтаж м/к колон рядів В і Г, приступити до монтажу розливного крана в/п 225 тонн», – підсумував гендиректор метпідприємства.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.