Фото: Енергомашспецсталь виконала та відвантажила велику партію заготовок турецькому замовнику

1824
 • На Енергомашспецсталі в присутності представників замовника – АЕС «Аккую» – пройшла приймання 22 заготовок, призначених для будівництва Турецької атомної електростанції.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Енергомашспецсталь є основним постачальником заготовок для ключового обладнання АЕС «Аккую». В рамках роботи над Турецьким проектом, на ЕМСС приїхала група представників замовника, що включає фахівців таєк та інших експертів атомної промисловості. Метою візиту гостей з Туреччини стала інспекція виробництва і приймання 22 деталей для обладнання АЕС «Аккую».

  Комісія з приймання обладнання працювала на заводі п’ять днів, з 12 по 16 лютого. В ході візиту відбулася зустріч з керівництвом ПАТ «ЕМСС», під час якої сторони обговорили питання, що представляють двосторонній інтерес і висловили взаємне задоволення співпрацею. Для прибулих з Туреччини гостей, вперше відвідали Енергомашспецсталь, була організована екскурсія по заводу. Фахівці ЕМСС розробили для іноземних експертів детальну програму заходів, яка включала в себе перевірку документації, що стосується процесу виробництва деталей, а також візуальний і вимірювальний контроль 22 виробів, таких як труби, обичайки, патрубки та ін. За кожним етапом робіт стежило керівництво ПАТ «ЕМСС».

  Обладнання успішно пройшло приймання. Інспектори залишилися задоволені якістю деталей і технологічними характеристиками заготовок, вироблених на ЕМСС. Виготовлену продукцію готують до відвантаження. Всього в 2018 році ЕМСС планує виготовити і поставити замовнику 1408 тонн виробів для будівництва Турецької атомної електростанції.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.