Ferrexpo має намір збільшити поставки преміальної продукції в Німеччину, Австрію, Південну Корею та Японію

3463

Гірничорудна компанія Ferrexpo з основними активами в Україні мінімізує продажу окатишів на ринку Східної Європи на користь нарощування поставок постійним споживачам преміальної продукції в Німеччині і Австрії, Південної Кореї і Японії, повідомила менеджер по роботі з інвесторами та комунікацій компанії Інгрід Макмехон (Ingrid McMahon).

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україну.

Ми не йдемо з ринків Східної Європи, але постійно знижуємо туди поставки, орієнтуючись на наших основних споживачів, зокрема, в Німеччині, Південній Кореї, Австрії та Японії. І в Словаччину ми практично більше не постачаємо продукцію, – сказала вона у вівторок.

Як повідомлялося в річному звіті компанії, Ferrexpo в 2017 році збільшила частку продажів окатишів в натуральному вираженні в Центральній Європі і Туреччині, але знизила в Китаї, Південно-Східної та Північно-Східної Азії, а також в Західній Європі. При цьому частка продажів окатишів в тоннах в Центральну Європу була найбільшою – 49% (в 2016-му – 48%).

  • Частка продажів у Західній Європі знизилася з 16% (у 2016 році) до 15%, в Північно-Східній Азії – з 17% до 16%, в Китаї та Південно-Східної Азії – з 13% до 12%, тоді як в Туреччину зросла з 6% до 8%.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.