Енергомашспецсталь виконує замовлення на поставку прокатних валків для металургійної корпорації ArcelorMittal

1541
Фото: Енергомашспецсталь

Відповідно до контрактних термінами в грудні з виробничого майданчика ПАТ «ЕМСС» було відвантажено підприємствам ArcelorMittal 343 тонн продукції.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Об’єктами поставок стали металургійні комбінати АМ, розташовані в Казахстані, Франції та Україні. Опорні валки з маркою ЕМСС будуть встановлені на смугових станах гарячої і холодної прокатки.

- РЕКЛАМА -
  • Валки з маркою ЕМСС призначені для виробництва сталевого листа товщиною від 2 до 10 мм. Згідно з умовами контракту робітники і опорні валки пройшли на ЕМСС повний цикл виробництва, включаючи повну механічну обробку.

    ArcelorMittal є світовим лідером з виробництва сталі і прокату і займає провідні позиції на основних металургійних ринках світу, включаючи такі галузі як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки і упаковки. Компанія ArcelorMittal – один з ключових замовників ЕМСС, партнерські відносини між підприємствами тривають з 2011 року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.