Енергомашспецсталь виконує замовлення на поставку прокатних валків для металургійної корпорації ArcelorMittal

1586
Фото: Енергомашспецсталь

Відповідно до контрактних термінами в грудні з виробничого майданчика ПАТ «ЕМСС» було відвантажено підприємствам ArcelorMittal 343 тонн продукції.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Об’єктами поставок стали металургійні комбінати АМ, розташовані в Казахстані, Франції та Україні. Опорні валки з маркою ЕМСС будуть встановлені на смугових станах гарячої і холодної прокатки.

 • Валки з маркою ЕМСС призначені для виробництва сталевого листа товщиною від 2 до 10 мм. Згідно з умовами контракту робітники і опорні валки пройшли на ЕМСС повний цикл виробництва, включаючи повну механічну обробку.

  ArcelorMittal є світовим лідером з виробництва сталі і прокату і займає провідні позиції на основних металургійних ринках світу, включаючи такі галузі як автомобілебудування, будівництво, виробництво побутової техніки і упаковки. Компанія ArcelorMittal – один з ключових замовників ЕМСС, партнерські відносини між підприємствами тривають з 2011 року.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.