Енергомашспецсталь виготовив обладнання для атомної електростанції в республіці Бангладеш

2818
  • ПАТ «Енергомашспецсталь» продовжує виробництво і відвантаження заготовок корпусного обладнання для атомної електростанції «Руппур», строющуюся в республіці Бангладеш.

    Так, вчора на адресу замовника був відправлений черговий комплект заготовок для виготовлення парогенератора АЕС. В поставку увійшли обичайка вагою 43,5 тонн і днище масою 23,6 тонни. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

    В даний час на різних стадіях виробництва в цехах ПАТ «ЕМСС» знаходяться заготовки для першого і другого енергоблоків АЕС «Руппур». Всього ж з моменту підписання першого контракту для АЕС «Руппур» на ЕМСС були виготовлені і поставлені замовнику кілька десятків заготовок для різних видів енергетичного обладнання, в тому числі парогенератора, головного циркуляційного насоса, компенсатора тиску і корпусу реактора. Устаткування буде змонтовано на першому і другому енергоблоках атомної електростанції «Руппур».

    Крім цього, у 2018 році з виробничого майданчика ПАТ «ЕМСС» здійснено поставки різних комплектів обладнання для атомних електростанцій «Аккую», «Куданкулам» та ін.

    Генеральний контракт на спорудження АЕС «Руппур» в Бангладеш був підписаний в кінці 2015 року. Перша в цій країні атомна електростанція споруджується в 160 км від столиці Бангладеш м Дакка. Станція буде складатися з двох енергоблоків з реакторами типу ВВЕР, життєвий цикл яких складає 60 років з можливістю продовження ще на 20 років. Потужність кожного блоку складе 1200 МВт. Перший блок АЕС почне роботу у 2023 році, а другий – у 2024 році.