Енергомашспецсталь виготовила велику партію обладнання для АЕС Туреччини і Бангладеш

3271

У ПАТ «Енергомашспецсталь» відбулася велика відвантаження заготовок для АЕС «Руппур» (Бангладеш) і АЕС «Аккую» (Туреччина).

В цілому замовникам був відправлений комплект великотоннажних заготовок в кількості 21 шт. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

В поставку увійшли різні види обладнання, в тому числі обичайки, днища, патрубки і труби для головного циркуляційного трубопроводу (ГЦТ). Загальна вага відвантаженої продукції склав 395 тонн. Все обладнання виготовлено в ПАТ «ЕМСС».

  • В даний час на підприємстві розпочато роботи над наступним комплектом виробів для будівництва першого і другого енергоблоків АЕС «Руппур». Нагадаємо, у 2018 році з виробничого майданчика ПАТ «Енергомашспецсталь» здійснено великі поставки різних комплектів корпусного обладнання для АЕС «Куданкулам», «Аккую» і «Руппур».

    Генеральний контракт на спорудження АЕС «Руппур» в Бангладеш був підписаний в кінці 2015 року. Перша в цій країні атомна електростанція споруджується в 160 км від столиці Бангладеш м Дакка. Станція буде складатися з двох енергоблоків з реакторами типу ВВЕР, життєвий цикл яких складає 60 років з можливістю продовження ще на 20 років. Потужність кожного блоку складе 1200 МВт. Перший блок АЕС почне роботу в 2023 році, а другий – у 2024 рік.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.