Енергомашспецсталь виготовила станину молота для німецької компанії LASCO

2259
Фото: прес-служба ПАТ «Енергомашспецсталь»

ПАТ «Енергомашспецсталь» виконало чергове замовлення на виготовлення станини молота для німецької компанії LASCO Umformtechnik GmbH.

Згідно з умовами контракту заготівля вагою 61 т пройшла на ЕМСС повний цикл виробництва і була відвантажена замовнику в жовтні 2017 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр ПАТ «Енергомашспецсталь».

Виливок є складовою ковальсько-пресового устаткування. На сьогоднішній день це вже 15 станина молота, яка була виготовлена фахівцями ЕМСС для компанії LASCO Umformtechnik GmbH.

LASCO Umformtechnik GmbH – німецький виробник ковальсько-пресового устаткування, виробничих установок і автоматизує техніки для обробки металу тиском і порошкової металургії. Компанія поставляє продукцію індустріальним споживачам в більш ніж 60-ти країнах світу. Співпраця ЕМСС і LASCO Umformtechnik GmbH триває більше 9-ти років.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here