Енергомашспецсталь виготовила станину молота для німецької компанії LASCO

2266
Фото: прес-служба ПАТ «Енергомашспецсталь»

ПАТ «Енергомашспецсталь» виконало чергове замовлення на виготовлення станини молота для німецької компанії LASCO Umformtechnik GmbH.

Згідно з умовами контракту заготівля вагою 61 т пройшла на ЕМСС повний цикл виробництва і була відвантажена замовнику в жовтні 2017 року. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр ПАТ «Енергомашспецсталь».

Виливок є складовою ковальсько-пресового устаткування. На сьогоднішній день це вже 15 станина молота, яка була виготовлена фахівцями ЕМСС для компанії LASCO Umformtechnik GmbH.

LASCO Umformtechnik GmbH – німецький виробник ковальсько-пресового устаткування, виробничих установок і автоматизує техніки для обробки металу тиском і порошкової металургії. Компанія поставляє продукцію індустріальним споживачам в більш ніж 60-ти країнах світу. Співпраця ЕМСС і LASCO Umformtechnik GmbH триває більше 9-ти років.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.