Енергомашспецсталь виготовила ротор турбіни низького тиску для Індійської компанії

1617

Енергомашспецсталь успішно завершила виготовлення і відвантажила замовнику – Bharat Heavy Electrical Limited – ротор турбіни низького тиску.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Виріб масою 66,09 тонн було виготовлено в рамках контракту, укладеного між ЕМСС і індійською компанією BHEL в травні 2017 року. У листопаді ротор турбіни був успішно відвантажено замовнику в місто Харідвар (Індія). Поставка великогабаритного вироби здійснюється залізничним і морським транспортом.

Bharat Heavy Electrical Limited – одна з найбільших індійських інженерно-промислових компаній. Займається виробництвом, розподілом і передачею електроенергії, телекомунікаціями, видобутком нафти, газу і корисних копалин. Продукцією BHEL є турбіни, трансформатори, електричні генератори, обігрівачі та інше обладнання.

- РЕКЛАМА -
  • Днями раніше на Енергомашспецсталі відбувся візит індійської делегації. Провідні фахівці атомної енергетики приїхали на ЕМСС з метою перевірки готовності підприємства до виробництва заготовок на корпус реактора для індійської атомної електростанції «Куданкулам». Дана інспекція стала важливим етапом в процесі укладення нових контрактів на поставку заготовок для індійської АЕС.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here