Енергомашспецсталь виготовила ротор турбіни низького тиску для Індійської компанії

1665
 • Енергомашспецсталь успішно завершила виготовлення і відвантажила замовнику – Bharat Heavy Electrical Limited – ротор турбіни низького тиску.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Виріб масою 66,09 тонн було виготовлено в рамках контракту, укладеного між ЕМСС і індійською компанією BHEL в травні 2017 року. У листопаді ротор турбіни був успішно відвантажено замовнику в місто Харідвар (Індія). Поставка великогабаритного вироби здійснюється залізничним і морським транспортом.

  Bharat Heavy Electrical Limited – одна з найбільших індійських інженерно-промислових компаній. Займається виробництвом, розподілом і передачею електроенергії, телекомунікаціями, видобутком нафти, газу і корисних копалин. Продукцією BHEL є турбіни, трансформатори, електричні генератори, обігрівачі та інше обладнання.

  Днями раніше на Енергомашспецсталі відбувся візит індійської делегації. Провідні фахівці атомної енергетики приїхали на ЕМСС з метою перевірки готовності підприємства до виробництва заготовок на корпус реактора для індійської атомної електростанції «Куданкулам». Дана інспекція стала важливим етапом в процесі укладення нових контрактів на поставку заготовок для індійської АЕС.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.